W związku z dynamicznym rozwojem firmy aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Oferta nr 1. Specjalista ds. rozwoju sieci / handlowiec

Wymagania:

– Dobra obsługa komputera (word, excel)

– Umiejętność nawiązywania relacji z klientami

– Komunikatywność

– Dobra organizacja czasu pracy

– Mile widziana znajomość rynku usług reklamowych

– Prawo jazdy kat.B

Zakres obowiązków:

– pozyskiwanie nowych i obsługa istniejących powierzchni reklamowych

– przygotowywanie ofert,oraz realizacja zleceń klientów firmy

– Odpowiedzialność za powierzone zadania

Oferujemy:

– Dynamiczną i interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

– Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

– Samodzielną i pełną wyzwań pracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres biuro@globartmedia.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Oferta nr 2. Pracownik serwisu reklamowego

Oferujemy:

– umowę o pracę po 3-miesięcznym okresie próbnym (docelowo umowa o pracę na czas nieokreślony)

– stabilne warunki zatrudnienia

– pracę w młodym, zgranym zespole

– szkolenia, podnoszenie kwalifikacji,

– zarobki adekwatne do wykonywanej pracy i zaangażowania w powierzone zadania

Zadania:

– montaż bannerów i siatek reklamowych

– wyklejanie plakatów na tablicach billbordowych

Wymagania:

– dyspozycyjność i dobra organizacja czasu pracy

– brak przeciwwskazań do pracy na wysokości

– prawo jazdy kat. B

– zdolności manualne

– komunikatywność

Mile widziane:

– doświadczenie w montażu reklam

– uprawnienia na podnośniki koszowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres serwis@globartmedia.pl lub kontakt telefoniczny pod numerem tel. 602692973 lub 604782173.