GLOBART media  od 20 lat firma zajmujemy się reklamą zewnętrzną. Posiadamy sieć własnych nośników reklamowych. Dla naszych klientów przeprowadzamy kampanie reklamowe, oraz zajmujemy się serwisem reklamowym.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. zarządzania serwisem reklamowym

Wymagania:

  • • wykształcenie min. Średnie
  • • Biegła obsługa komputera
  • • Umiejętność kierowania zespołem, motywowania i pozyskiwania zaangażowania pracowników
  • • Umiejętność planowania oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy, oraz umiejętność pracy pod presją czasu
  • • Umiejętność nawiązywania otwartych i trwałych relacji z klientami
  • • Komunikatywność i zorientowanie na wysoki poziom obsługi klienta
  • • Samodzielność, inicjatywa w działaniu, wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • • Mile widziana znajomość rynku usług reklamowych
  • • Prawo jazdy kat.B

Zakres obowiązków:

  • • Planowanie pracy ekipy serwisu reklamowego, oraz rozliczanie wykonanej pracy
  • • Uzgodnienia harmonogramów prac serwisu reklamowego
  • • Realizacja określonych zadań w wyznaczonym terminie
  • • Budowanie i utrzymanie trwałych relacji z klientami,
  • • Odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • • Współpraca z działem handlowym,
  • • Raportowanie zgodne z wewnętrznymi standardami firmy

Oferujemy:

  • • Dynamiczną i interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • • Samodzielną i pełną wyzwań pracę
  • • Możliwość rozwoju zawodowego i pracę dającą satysfakcję

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres praca@globartmedia.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Monter nośników reklamowych

Zadania:

Montaż nośników reklamowych

Wymagania:

– bardzo dobra organizacja pracy

– brak przeciwwskazań do pracy na wysokości

– prawo jazdy kat. B

– dyspozycyjność

– zdolności manualne

– komunikatywność

– zapał, zaangażowanie do pracy

– umiejętność obsługi elektronarzędzi

Mile widziane:

– doświadczenie w montażu reklam

– uprawnienia na podnośniki koszowe

– umiejętność aplikacji folii

– znajomość branży reklamowej

Oferujemy:

– umowę o pracę po 3-miesięcznym okresie próbnym

– stabilne zatrudnienie

– możliwość rozwoju osobistego

– atrakcyjny system motywacyjny